Groenmarkt
11:30 - 12:00 Flamenco Duo
12:00 - 12:30 DJ Tuk Tuk
12:30 - 13:00 Sol Y Luna
13:00 - 13:30 Steelband
13:30 - 14:00 Znerik
14:00 - 14:30 Drumband Op Klompen
14:30 - 15:00 Fidelinas Batucada
15:00 - 15:30 Tropical Dobro
15:30 - 16:00 Trio Caoba
21:00 - 21:30 Waterproof Shampoo
21:30 - 22:00 Waterproof Shampoo
22:00 - 22:30 Waterproof Shampoo
22:30 - 23:00 Waterproof Shampoo
23:00 - 23:30 Waterproof Shampoo
23:30 - 00:00 Waterproof Shampoo
00:00 - 00:30 Waterproof Shampoo
00:30 - 01:00 Waterproof Shampoo
Wheem
11:30 - 12:00 Sol Y Luna
12:00 - 12:30 Tropical Dobro
12:30 - 13:00 Znerik
13:00 - 13:30 DJ Tuk Tuk
13:30 - 14:00 Dansorgel De Cubaan
14:00 - 14:30 Cactus Cowboys
14:30 - 15:00 Trio Caoba
15:00 - 15:30 Fidelinas Batucada
15:30 - 16:00 DJ Tuk Tuk
16:00 - 16:30 Young Impact Brassband
21:00 - 21:30 The Fellas
21:30 - 22:00 The Fellas
22:00 - 22:30 The Fellas
22:30 - 23:00 The Fellas
23:00 - 23:30 The Fellas
23:30 - 00:00 The Fellas
00:00 - 00:30 The Fellas
00:30 - 01:00 The Fellas
Kerkplein
11:30 - 12:00 Znerik
12:00 - 12:30 Young Impact Brassband
12:30 - 13:00 Dansorgel De Cubaan
13:00 - 13:30 Drumband Op Klompen
13:30 - 14:00 Trio Caoba
14:00 - 14:30 DJ Tuk Tuk
14:30 - 15:00 Sol Y Luna
15:00 - 15:30 Steelband
15:30 - 16:00 Cactus Cowboys
21:00 - 21:30 Feest DJ Jordy
21:30 - 22:00 Feest DJ Jordy
22:00 - 22:30 Feest DJ Jordy
22:30 - 23:00 Feest DJ Jordy
23:00 - 23:30 Feest DJ Jordy
23:30 - 00:00 Feest DJ Jordy
00:00 - 00:30 Feest DJ Jordy
00:30 - 01:00 Feest DJ Jordy
Kruisstraat
12:00 - 12:30 Ben Jur Eenmansorkest
12:30 - 13:00 Broadway Troupe
13:00 - 13:30 Tropical Dobro
13:30 - 14:00 Steelband
14:00 - 14:30 Young Impact Brassband
14:30 - 15:00 Flamenco Duo
15:00 - 15:30 DJ Tuk Tuk
15:30 - 16:00 Dansorgel De Cubaan
Woldstraat Promenade
12:30 - 13:00 Flamenco Duo
13:00 - 13:30 Ben Jur Eenmansorkest
13:30 - 14:00 Fidelinas Batucada
14:00 - 14:30 Steelband
14:30 - 15:00 DJ Tuk Tuk
15:00 - 15:30 Sol Y Luna
Hoofdstraat Brasserie
11:30 - 12:00 Drumband Op Klompen
12:00 - 12:30 Broadway Troupe
12:30 - 13:00 DJ Tuk Tuk
13:00 - 13:30 Young Impact Brassband
13:30 - 14:00 Flamenco Duo
14:00 - 14:30 Znerik
15:00 - 15:30 Cactus Cowboys
16:00 - 16:30 Steelband
Hoofdstraat Zuid
12:30 - 13:00 Fidelinas Batucada
13:00 - 13:30 Broadway Troupe
13:30 - 14:00 Sol Y Luna
14:00 - 14:30 Ben Jur Eenmansorkest
14:30 - 15:00 Znerik
15:00 - 15:30 Drumband Op Klompen
15:30 - 16:00 Steelband
Prinsenplein (Het Plein)
12:00 - 12:30 Znerik
12:30 - 13:00 Trio Caoba
13:00 - 13:30 Cactus Cowboys
13:30 - 14:00 DJ Tuk Tuk
14:00 - 14:30 Tropical Dobro
14:30 - 15:00 Dansorgel De Cubaan
15:00 - 15:30 Young Impact Brassband
15:30 - 16:00 Ben Jur Eenmansorkest
Slotplantsoen
11:00 - 11:30 Flageolettes
12:00 - 12:30 Cinco XL
13:00 - 13:30 Cinco XL
13:30 - 14:00 Broadway Troupe
14:00 - 14:30 Cinco XL
15:00 - 15:30 Cinco XL
15:30 - 16:00 Broadway Troupe
16:00 - 16:30 Drents Jeugd Orkest
Trias Pleintje
11:00 - 11:30 Kinderactiviteiten
11:30 - 12:00 Kinderactiviteiten
12:00 - 12:30 Kinderactiviteiten
12:30 - 13:00 Kinderactiviteiten
13:00 - 13:30 Kinderactiviteiten
13:30 - 14:00 Kinderactiviteiten
14:00 - 14:30 Kinderactiviteiten
14:30 - 15:00 Kinderactiviteiten
15:00 - 15:30 Kinderactiviteiten
15:30 - 16:00 Kinderactiviteiten
16:00 - 16:30 Kinderactiviteiten
16:30 - 17:00 Kinderactiviteiten
(Brede) Woldstraat
10:00 - 10:30 Open BBQ Kampioenschappen
10:30 - 11:00 Open BBQ Kampioenschappen
11:00 - 11:30 Open BBQ Kampioenschappen
11:30 - 12:00 Open BBQ Kampioenschappen
12:00 - 12:30 Ted Pickman
12:30 - 13:00 Ted Pickman
13:00 - 13:30 Open BBQ Kampioenschappen
13:30 - 14:00 Open BBQ Kampioenschappen
14:00 - 14:30 Ted Pickman
14:30 - 15:00 Ted Pickman
15:00 - 15:30 Open BBQ Kampioenschappen
15:30 - 16:00 Open BBQ Kampioenschappen
16:00 - 16:30 Ted Pickman
16:30 - 17:00 Ted Pickman
17:00 - 17:30 Open BBQ Kampioenschappen
17:30 - 18:00 Open BBQ Kampioenschappen
18:00 - 18:30 Open BBQ Kampioenschappen
18:30 - 19:00 Open BBQ Kampioenschappen
19:00 - 19:30 Open BBQ Kampioenschappen
19:30 - 20:00 Open BBQ Kampioenschappen
Oude Kerk
19:00 - 19:30 Tony Neef (kerkconcert)
19:30 - 20:00 Tony Neef (kerkconcert)
Prinsenbuurt (Prinsenplein)
11:00 - 11:30 Meppel Actief
11:30 - 12:00 Meppel Actief
12:00 - 12:30 Meppel Actief
12:30 - 13:00 Meppel Actief
13:00 - 13:30 Meppel Actief
13:30 - 14:00 Meppel Actief
14:00 - 14:30 Meppel Actief
14:30 - 15:00 Meppel Actief
15:00 - 15:30 Meppel Actief
15:30 - 16:00 Meppel Actief
16:00 - 16:30 Meppel Actief
16:30 - 17:00 Meppel Actief